Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Goedertier, Kevin
Ploegnaam: Lets ride the cycle

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1NOR    ABRAHAMSEN JonasUXM3132412
2DEN    ASGREEN KasperEFE3131162
3BEL    BENOOT TiesjDCT3250162
4ITA    BETTIOL AlbertoXAT3324257
5ESP    BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA PelloTBV3627595
6COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
7ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331881395
8ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
9IRL    DUNBAR EdwardPQT3025126
10AUT    GALL FelixDCT284051454
11ITA    GANNA FilippoIGD3072649
12AUS    GROVES KadenAPT2814310
13NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUXM272011374
14DEN    KRAGH ANDERSEN SørenLTK3217230
15SUI    KÜNG StefanTUD3320288
16ESP    LANDA MEANA MikelSOQ37208219
17KAZ    LUTSENKO AlexeyNSN34965
18FRA    MADOUAS ValentinGFC3029172
19ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
20BEL    MERLIER TimSOQ34198900
21GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
22SLO    ROGLIC PrimozRBH371481051
23FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
24DEN    SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261181407
25ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
26BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
27NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
28BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
29FRA    VAUQUELIN KévinIGD2560482
30RUS    VLASOV AleksandrRBH30106445
Som: 21964
 
Getransfereerde renners:
1POR   ALMEIDA Joao Pedro GonçalvesUAD28278
2AUS   CLARKE SimonNSN4017
3ESP   HERRADA LOPEZ JesusBBH36235
4NOR   KULSET JohannesUXM22389
5SLO   POGACAR TadejUAD285256


13/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen