Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Decock, Simon
Ploegnaam: Grand Cru Gezei

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1POR    ALMEIDA Joao Pedro GonçalvesUAD2889278
2BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
3AUT    GALL FelixDCT284051454
4ITA    GANNA FilippoIGD3072649
5CAN    GEE-WEST DerekLTK2959588
6FRA    GODON DorianIGD3020904
7FRA    GREGOIRE RomainGFC23541305
8NOR    HAGENES Per StrandTVL23110343
9FRA    JEGAT JordanTEN2714596
10NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUXM272011374
11USA    JORGENSON MatteoTVL27197799
12NED    KELDERMAN WilcoTVL3523241
13DEN    KRON Andreas LorentzUXM28189322
14ESP    LANDA MEANA MikelSOQ37208219
15ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
16BEL    MERLIER TimSOQ34198900
17POR    MORGADO Antonio TomasUAD2253631
18BEL    NYS ThibauLTK24153160
19ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
20ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
21ITA    SCARONI ChristianXAT29611463
22FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
23DEN    SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261181407
24ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
25BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
26BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
27BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
28AUS    WELSFORD SamIGD30111254
29BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
30GBR    YATES AdamUAD34122736
Som: 25749
 
Getransfereerde renners:
1FRA   GAUDU DavidGFC3069
2AUS   HAIG JackIGD33137
3SLO   POGACAR TadejUAD285256
4HUN   VALTER AttilaTBV28130
5NED   VAN BAARLE DylanSOQ34136


20/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen