Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Goffin, Eric
Ploegnaam: Grandgousier

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2BEL    BERCKMOES JennoLOI2528790
3ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331881395
4FRA    DECOMBLE MaximeGFC2119303
5MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
6BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
7NZL    FISHER-BLACK FinnRBH25221444
8AUT    GALL FelixDCT284051454
9IRL    HEALY BenEFE26181539
10NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUXM272011374
11USA    JORGENSON MatteoTVL27197799
12ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
13BEL    MERLIER TimSOQ34198900
14NOR    NORDHAGEN JørgenTVL2155526
15GBR    ONLEY OscarIGD24424626
16ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
17ITA    PIGANZOLI DavideTVL2455623
18GER    POLITT NilsUAD3228336
19USA    QUINN SeanEFE268126
20ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
21FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
22DEN    SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261181407
23BEL    STUYVEN JasperSOQ34172697
24ESP    TORRES ARIAS PabloUAD2151188
25HUN    VALTER AttilaTBV2851130
26NED    VAN BAARLE DylanSOQ34188136
27BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
28BEL    VAN WILDER IlanSOQ26165372
29BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
30GBR    YATES AdamUAD34122736
Som: 26894
 
Getransfereerde renners:
1NOR   HAGENES Per StrandTVL23343
2AUS   PLAPP LucasJAY26755
3SLO   POGACAR TadejUAD285256
4ESP   ROMEO ABAD IvanMOV23641
5BEL   UIJTDEBROEKS CianMOV23559


13/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen