Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Pavlovic, Jelena
Ploegnaam: Pralinesvandrfuentes

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1CZE    BITTNER PavelTPP2425512
2NOR    BLIKRA Erlend JordbrekkUXM2930257
3GBR    BRENNAN MatthewTVL211741100
4NED    DEL GROSSO TiborAPT2367329
5NZL    FISHER-BLACK FinnRBH25221444
6BEL    FRETIN MilanCOF25109533
7ERI    GIRMAY HAILU BiniamNSN2635695
8NED    GROENEWEGEN DylanURR3337762
9GBR    HAYTER EthanSOQ2815274
10NED    KOOIJ OlavDCT25271771
11USA    LAMPERTI LukeEFE24134309
12DEN    LUND ANDRESEN TobiasDCT24231081
13FRA    MAGNIER PaulSOQ221081412
14FRA    MARTIN GUYONNET GuillaumeGFC3319391
15BEL    MERLIER TimSOQ34198900
16ITA    MILAN JonathanLTK2676980
17DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
18BEL    PHILIPSEN JasperAPT281581845
19ESP    ROMO OLIVER JavierMOV2767203
20GBR    STEWART JakeNSN271175
21GER    TEUTENBERG Tim TornLTK24144313
22GBR    TURNER BenIGD2731211
23CZE    VACEK MathiasLTK24153712
24BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
25BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
26NED    VAN UDEN CasperTPP259368
27GBR    VERNON EthanNSN2636478
28GBR    WATSON SamuelIGD258169
29AUS    WELSFORD SamIGD30111254
30NED    ZIJLAARD MaikelTUD276059
Som: 17824


5/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen