Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Vellinga, Wim
Ploegnaam: Team Spirit

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1NED    ARENSMAN ThymenIGD2782738
2ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
3MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
4BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
5AUT    GALL FelixDCT284051454
6FRA    GAUDU DavidGFC3015769
7CAN    GEE-WEST DerekLTK2959588
8AUS    GROVES KadenAPT2814310
9NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUXM272011374
10NED    KOOIJ OlavDCT25271771
11ESP    LANDA MEANA MikelSOQ37208219
12COL    MARTINEZ POVEDA Daniel FelipeRBH30122355
13ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
14EST    MIHKELS MadisEFE2326141
15AUS    O'CONNOR BenJAY31216422
16GBR    ONLEY OscarIGD24424626
17ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
18GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
19GBR    POOLE MaxTPP231860
20ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
21FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
22SWE    SÖDERQVIST JakobLTK2341433
23GBR    TURNER BenIGD2731211
24BEL    UIJTDEBROEKS CianMOV2386559
25BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
26BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
27BEL    VAN WILDER IlanSOQ26165372
28RUS    VLASOV AleksandrRBH30106445
29BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
30FRA    ZINGLE AxelTVL2897187
Som: 24990
 
Getransfereerde renners:
1COL   BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27631
2ECU   CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331395
3SLO   POGACAR TadejUAD285256
4DEN   SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261407
5GBR   YATES AdamUAD34736


20/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen