Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Berkemeijer, Steffen
Ploegnaam: Effe Wennen

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1NOR    ABRAHAMSEN JonasUXM3132412
2POR    ALMEIDA Joao Pedro GonçalvesUAD2889278
3NED    ARENSMAN ThymenIGD2782738
4ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
5ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331881395
6MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
7POR    EULALIO AfonsoTBV2599730
8BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
9AUT    GALL FelixDCT284051454
10NOR    HAGENES Per StrandTVL23110343
11NED    JAKOBSEN FabioTPP3016510
12NED    KOOIJ OlavDCT25271771
13DEN    KRON Andreas LorentzUXM28189322
14COL    MARTINEZ POVEDA Daniel FelipeRBH30122355
15SLO    MOHORIC MatejTBV32167243
16AUS    O'CONNOR BenJAY31216422
17GBR    ONLEY OscarIGD24424626
18ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
19GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
20NZL    PITHIE LaurenceRBH241131004
21FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
22USA    SHEFFIELD MagnusIGD2434278
23USA    SIMMONS QuinnLTK25148706
24ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
25CZE    VACEK MathiasLTK24153712
26BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
27NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
28BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
29BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 27374
 
Getransfereerde renners:
1SLO   POGACAR TadejUAD285256
2GBR   POOLE MaxTPP230
3ESP   RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25333
4DEN   SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261407
5BEL   UIJTDEBROEKS CianMOV23559


1/11/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen