Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   De Schrijver, Micheline
Ploegnaam: Pepperspray

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1GER    ACKERMANN PascalJAY3241155
2VEN    AULAR SANABRIA Orluis AlbertoMOV3024234
3GER    BAUHAUS PhilTBV3225170
4CZE    BITTNER PavelTPP2425512
5NOR    BLIKRA Erlend JordbrekkUXM2930257
6GBR    BRENNAN MatthewTVL211741100
7FRA    COQUARD BryanCOF3418520
8BEL    DE LIE ArnaudLOI2425862
9BEL    DE SCHUYTENEER SteffenLOI2138493
10ITA    FIORELLI FilippoTVL3217363
11BEL    FRETIN MilanCOF25109533
12COL    GAVIRIA RENDON FernandoCJR3217170
13FRA    GODON DorianIGD3020904
14NED    GROENEWEGEN DylanURR3337762
15AUS    GROVES KadenAPT2814310
16FRA    HOFSTETTER HugoNSN3222243
17GER    KANTER MaxXAT2928644
18NED    KOOIJ OlavDCT25271771
19FRA    MAGNIER PaulSOQ221081412
20BEL    MARIT ArneRBH2715268
21BEL    MEEUS JordiRBH28581109
22BEL    MERLIER TimSOQ34198900
23DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
24GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
25GBR    TURNER BenIGD2731211
26NED    VAN POPPEL DannyRBH3381316
27NED    VAN UDEN CasperTPP259368
28GBR    VERNON EthanNSN2636478
29AUS    WELSFORD SamIGD30111254
30FRA    ZINGLE AxelTVL2897187
Som: 16416
 
Getransfereerde renners:
1SLO   POGACAR TadejUAD285256
2BEL   VAN AERT WoutTVL321393


21/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen