Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Van den Heuvel, Mark
Ploegnaam: Heuvels

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1NED    ARENSMAN ThymenIGD2782738
2ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
3COL    BERNAL GOMEZ Egan ArleyIGD2937760
4COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
5ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331881395
6ITA    DAINESE AlbertoSOQ2855165
7BEL    DEBRUYNE RamsesAPT2414370
8MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
9AUS    EDDY PatrickBRE2414259
10AUT    GALL FelixDCT284051454
11FRA    GREGOIRE RomainGFC23541305
12AUT    GROSSSCHARTNER FelixUAD334331
13AUS    GROVES KadenAPT2814310
14NOR    HAGENES Per StrandTVL23110343
15AUS    HAIG JackIGD3365137
16GER    HERZOG EmilRBH224157
17SUI    HIRSCHI MarcTUD2841536
18USA    LAMPERTI LukeEFE24134309
19GER    LIPOWITZ FlorianRBH261041027
20POR    MORGADO Antonio TomasUAD2253631
21GBR    ONLEY OscarIGD24424626
22AUS    PLAPP LucasJAY2645755
23SLO    ROGLIC PrimozRBH371481051
24ESP    ROMEO ABAD IvanMOV2329641
25USA    SHEFFIELD MagnusIGD2434278
26BEL    UIJTDEBROEKS CianMOV2386559
27NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
28BEL    WELLENS TimUAD3532454
29BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
30GBR    WRIGHT FredPQT275377
Som: 20818


14/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen