Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Van Belle, Rony
Ploegnaam: sporting63

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1BEL    BENOOT TiesjDCT3250162
2BEL    BERCKMOES JennoLOI2528790
3COL    BERNAL GOMEZ Egan ArleyIGD2937760
4COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
5FRA    COQUARD BryanCOF3418520
6BEL    CRABBE TomTFB2133238
7BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
8BEL    FRETIN MilanCOF25109533
9AUT    GALL FelixDCT284051454
10AUS    GROVES KadenAPT2814310
11NED    KOOIJ OlavDCT25271771
12BEL    MERLIER TimSOQ34198900
13POR    MORGADO Antonio TomasUAD2253631
14BEL    NYS ThibauLTK24153160
15NZL    PITHIE LaurenceRBH241131004
16AUS    PLAPP LucasJAY2645755
17BEL    REX TimTVL222973
18ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
19ESP    ROMO OLIVER JavierMOV2767203
20BEL    STUYVEN JasperSOQ34172697
21GER    TEUTENBERG Tim TornLTK24144313
22BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
23NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
24BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
25NED    VAN POPPEL DannyRBH3381316
26BEL    VERMEERSCH FlorianUAD2744620
27AUS    VINE JayUAD3144786
28DEN    VINGEGAARD HANSEN JonasTVL30602111
29AUS    WELSFORD SamIGD30111254
30ITA    ZANA FilippoSOQ2743623
Som: 21851


14/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen