Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Raddoux, Jonathan
Ploegnaam: Team Jonathan

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ITA    AGOSTINACCHIO MattiaEFE19440
2GER    BALLERSTEDT MauriceAPT251228
3FRA    BISIAUX LéoDCT2167539
4COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
5ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331881395
6MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
7BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
8AUT    GALL FelixDCT284051454
9NOR    HAGENES Per StrandTVL23110343
10TPE    HO Yen YiEKP2524
11NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUXM272011374
12DEN    KRON Andreas LorentzUXM28189322
13FRA    LEVEQUE ThéoTEN2245
14GER    LIPOWITZ FlorianRBH261041027
15ESP    MARTIN MUÑOZ Jose MariaEKP2515
16ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
17AUS    MCKENZIE HamishJAY22925
18GBR    ONLEY OscarIGD24424626
19BEL    ORINS RobinLOI24621
20ESP    PEREZ LOPEZ CesarEKP22350
21SLO    POGACAR TadejUAD281235256
22ESP    RAMOS MURILLO UnaiEKP21210
23ITA    REGNANTI MatteoTFT25235
24FRA    SAVIOZ ColinURR2235
25FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
26GBR    STOCKWELL OliverTBV24635
27GBR    TURNER BenIGD2731211
28NOR    URIANSTAD BUGGE MartinUXM27182
29NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
30ITA    VERRANDO LucaTFT2230
Som: 24454


18/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen