Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Nyssen, Jens
Ploegnaam: Iron Men

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331881395
3SUI    CHRISTEN JanUAD2261840
4FRA    COSNEFROY BenoitUAD312291084
5BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
6NZL    FISHER-BLACK FinnRBH25221444
7AUT    GALL FelixDCT284051454
8FRA    GAUDU DavidGFC3015769
9NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUXM272011374
10NED    KOOIJ OlavDCT25271771
11DEN    KRON Andreas LorentzUXM28189322
12USA    LAMPERTI LukeEFE24134309
13BEL    MERLIER TimSOQ34198900
14AUS    O'CONNOR BenJAY31216422
15GBR    ONLEY OscarIGD24424626
16FRA    PARET PEINTRE ValentinSOQ25124515
17ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
18GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
19AUS    PLAPP LucasJAY2645755
20ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
21FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
22FRA    SENECHAL FlorianAPT337690
23BEL    STUYVEN JasperSOQ34172697
24ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
25BEL    UIJTDEBROEKS CianMOV2386559
26BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
27NED    VAN BAARLE DylanSOQ34188136
28BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
29BEL    VAN WILDER IlanSOQ26165372
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 25402
 
Getransfereerde renners:
1AUS   DINHAM MatthewTPP2695
2SLO   POGACAR TadejUAD285256
3GBR   POOLE MaxTPP230


13/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen