Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Goor, François
Ploegnaam: Boemesjee

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1NED    ARENSMAN ThymenIGD2782738
2ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
3ITA    BAGIOLI AndreaLTK2729244
4ITA    BETTIOL AlbertoXAT3324257
5ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
6MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
7BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
8NZL    FISHER-BLACK FinnRBH25221444
9AUT    GALL FelixDCT284051454
10AUS    HAIG JackIGD3365137
11BEL    HERREGODTS RuneUAD2838269
12NED    JAKOBSEN FabioTPP3016510
13NED    KOOIJ OlavDCT25271771
14BEL    MERLIER TimSOQ34198900
15BEL    NYS ThibauLTK24153160
16GBR    ONLEY OscarIGD24424626
17BEL    PHILIPSEN JasperAPT281581845
18GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
19ESP    ROMO OLIVER JavierMOV2767203
20FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
21BEL    SENTJENS SenteAPT214165
22DEN    SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261181407
23GER    TEUTENBERG Tim TornLTK24144313
24BEL    UIJTDEBROEKS CianMOV2386559
25HUN    VALTER AttilaTBV2851130
26BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
27NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
28BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
29BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 26229
 
Getransfereerde renners:
1ECU   CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331395
2SLO   POGACAR TadejUAD285256
3FRA   SENECHAL FlorianAPT3390
4BEL   VERSTRYNGE EmielAPT24280
5AUS   WELSFORD SamIGD30254


20/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen