Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Bruijne, Merijn
Ploegnaam: Il Marrone

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1POR    ALMEIDA Joao Pedro GonçalvesUAD2889278
2ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331881395
3FRA    COQUARD BryanCOF3418520
4FRA    COSNEFROY BenoitUAD312291084
5NED    DEL GROSSO TiborAPT2367329
6BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
7ITA    GANNA FilippoIGD3072649
8ESP    GARCIA PIERNA RaulMOV257373
9FRA    GAUDU DavidGFC3015769
10AUS    GILMORE BradyNSN2519297
11FRA    GRUEL ThibaudGFC229481
12NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUXM272011374
13USA    JORGENSON MatteoTVL27197799
14NED    KOOIJ OlavDCT25271771
15FRA    LAFAY VictorURR3022165
16GER    LIPOWITZ FlorianRBH261041027
17FRA    MARTINEZ LennyTBV23841531
18ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
19CZE    NOVAK PavelMOV221259
20SLO    POGACAR TadejUAD281235256
21GBR    POOLE MaxTPP231860
22FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
23BEL    SENTJENS SenteAPT214165
24ITA    TONEATTI DavideXAT2518165
25AUS    TUCKWELL LukeRBH2257390
26NED    VAN BAARLE DylanSOQ34188136
27BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
28BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
29BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
30FRA    ZINGLE AxelTVL2897187
Som: 24922


20/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen