Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   De Boer, Niels
Ploegnaam: Poepjesgeluk

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ITA    BAGIOLI AndreaLTK2729244
2DEN    BJERG Mikkel NorsgaardUAD2815153
3GBR    BRENNAN MatthewTVL211741100
4COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
5ITA    CARUSO DamianoTBV3923262
6DEN    CORT NIELSEN MagnusUXM3341378
7ITA    DAINESE AlbertoSOQ2855165
8NZL    FISHER-BLACK FinnRBH25221444
9BEL    FRETIN MilanCOF25109533
10AUT    GALL FelixDCT284051454
11AUS    HARPER ChrisPQT327263
12NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUXM272011374
13NED    KOOIJ OlavDCT25271771
14DEN    KRON Andreas LorentzUXM28189322
15ECU    NARVAEZ PRADO Jhonatan ManuelUAD2980537
16POR    OLIVEIRA Ivo Emanuel AlvesUAD308202
17GBR    ONLEY OscarIGD24424626
18DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
19SLO    POGACAR TadejUAD281235256
20NED    REINDERS ElmarURR34193
21ESP    ROMO OLIVER JavierMOV2767203
22DEN    SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261181407
23DEN    SVARRE TobiasUXM22130
24AUS    TUCKWELL LukeRBH2257390
25BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
26BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
27BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
28GBR    WATSON SamuelIGD258169
29AUS    WELSFORD SamIGD30111254
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 20456


20/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen