Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Van den Bruel, Sven
Ploegnaam: De Moserboys

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2GBR    BLACKMORE JosephNSN23630
3COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
4FRA    COSNEFROY BenoitUAD312291084
5NED    DE KLEIJN ArvidTUD3267307
6MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
7POR    EULALIO AfonsoTBV2599730
8BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
9GBR    HOBBS NoahEFE2234279
10ESP    LANDA MEANA MikelSOQ37208219
11FRA    LAPORTE ChristopheTVL34104937
12GER    LIPOWITZ FlorianRBH261041027
13COL    MARTINEZ POVEDA Daniel FelipeRBH30122355
14SLO    MOHORIC MatejTBV32167243
15FRA    PARET PEINTRE ValentinSOQ25124515
16NZL    PITHIE LaurenceRBH241131004
17SLO    POGACAR TadejUAD281235256
18ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
19FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
20GER    TEUTENBERG Tim TornLTK24144313
21ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
22BEL    UIJTDEBROEKS CianMOV2386559
23CZE    VACEK MathiasLTK24153712
24NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
25BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
26USA    VERMAERKE KevinUAD267447
27BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
28DEN    WITHEN PHILIPSEN AlbertLTK2077351
29NED    ZIJLAARD MaikelTUD276059
30FRA    ZINGLE AxelTVL2897187
Som: 27618


14/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen