Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   De Cock, Kenneth
Ploegnaam: Gezoarse wielerploeg

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1POR    ALMEIDA Joao Pedro GonçalvesUAD2889278
2ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
3COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
4FRA    COSNEFROY BenoitUAD312291084
5MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
6BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
7NZL    FISHER-BLACK FinnRBH25221444
8AUT    GALL FelixDCT284051454
9NOR    HAGENES Per StrandTVL23110343
10ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
11BEL    MERLIER TimSOQ34198900
12AUS    O'CONNOR BenJAY31216422
13GBR    ONLEY OscarIGD24424626
14ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
15BEL    PHILIPSEN JasperAPT281581845
16GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
17SLO    ROGLIC PrimozRBH371481051
18FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
19AUS    STORER MichaelTUD2936708
20BEL    THIJSSEN GerbenAPT2815352
21ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
22BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
23NED    VAN BAARLE DylanSOQ34188136
24NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
25BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
26BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
27BEL    VAN WILDER IlanSOQ26165372
28RUS    VLASOV AleksandrRBH30106445
29BEL    WELLENS TimUAD3532454
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 29248
 
Getransfereerde renners:
1ECU   CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331395
2SLO   POGACAR TadejUAD285256
3GBR   POOLE MaxTPP230
4ESP   RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25333
5DEN   SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261407


20/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen