Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Van Lopik, Sander
Ploegnaam: Ysboericcoke

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1NED    ARENSMAN ThymenIGD2782738
2ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
3ECU    CEPEDA ORTIZ Jefferson AlexanderEFE286207
4ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
5MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
6BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
7AUT    GALL FelixDCT284051454
8NOR    HAGENES Per StrandTVL23110343
9NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUXM272011374
10NED    KOOIJ OlavDCT25271771
11ESP    LANDA MEANA MikelSOQ37208219
12FRA    MARTINEZ LennyTBV23841531
13COL    MARTINEZ POVEDA Daniel FelipeRBH30122355
14ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
15SLO    MOHORIC MatejTBV32167243
16BEL    NYS ThibauLTK24153160
17ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
18GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
19ITA    PINARELLO AlessandroNSN2329457
20NZL    PITHIE LaurenceRBH241131004
21FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
22ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
23BEL    UIJTDEBROEKS CianMOV2386559
24BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
25NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
26BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
27NED    VAN POPPEL DannyRBH3381316
28BEL    VANSEVENANT MauriSOQ2722315
29RUS    VLASOV AleksandrRBH30106445
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 28925
 
Getransfereerde renners:
1ECU   CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331395
2FRA   GAUDU DavidGFC3069
3AUS   GROVES KadenAPT2810
4SLO   POGACAR TadejUAD285256
5DEN   SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261407


13/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen