Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Weyers, Wim
Ploegnaam: De Vlammers

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2ITA    BALLERINI DavideXAT329220
3GBR    BRENNAN MatthewTVL211741100
4ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331881395
5FRA    CAVAGNA RémiGFC3111264
6ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
7FRA    DECOMBLE MaximeGFC2119303
8MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
9POR    EULALIO AfonsoTBV2599730
10BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
11AUT    GALL FelixDCT284051454
12ITA    GANNA FilippoIGD3072649
13AUS    GROVES KadenAPT2814310
14NED    KOOIJ OlavDCT25271771
15BEL    LECERF William JuniorSOQ2417201
16ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
17USA    MCNULTY BrandonUAD2878739
18BEL    MERLIER TimSOQ34198900
19GBR    ONLEY OscarIGD24424626
20ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
21GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
22NZL    PITHIE LaurenceRBH241131004
23ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
24FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
25USA    SIMMONS QuinnLTK25148706
26ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
27FRA    TRONCHON BastienGFC248198
28BEL    UIJTDEBROEKS CianMOV2386559
29NED    VAN DIJKE TimRBH2657369
30BEL    VERSTRYNGE EmielAPT2483280
Som: 28113
 
Getransfereerde renners:
1CZE   NOVAK PavelMOV2259
2SLO   POGACAR TadejUAD285256
3GBR   TARLING JoshuaIGD22252
4NED   VAN BAARLE DylanSOQ34136
5BEL   VERVENNE JonathanSOQ2353


1/11/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen