Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Mahieu, Jasper
Ploegnaam: De Bjètefretters

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1NOR    ABRAHAMSEN JonasUXM3132412
2BEL    BENOOT TiesjDCT3250162
3BEL    DE GENDT AimePQT325337
4GER    DEGENKOLB JohnTPP37792
5NED    KOOIJ OlavDCT25271771
6CZE    KOPECKY MatyasURR236272
7FRA    LAPORTE ChristopheTVL34104937
8FRA    MAGNIER PaulSOQ221081412
9BEL    MEEUS JordiRBH28581109
10BEL    MERLIER TimSOQ34198900
11SLO    MOHORIC MatejTBV32167243
12POR    MORGADO Antonio TomasUAD2253631
13BEL    NAESEN OliverDCT3612104
14DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
15BEL    PHILIPSEN JasperAPT281581845
16NZL    PITHIE LaurenceRBH241131004
17GER    POLITT NilsUAD3228336
18BEL    SEGAERT AlecTBV2342529
19USA    SHEFFIELD MagnusIGD2434278
20BEL    STUYVEN JasperSOQ34172697
21NED    TEUNISSEN MikeXAT348575
22FRA    TURGIS AnthonyTEN327455
23DEN    VALGREN HUNDAHL MichaelEFE3428309
24NED    VAN BAARLE DylanSOQ34188136
25NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
26NED    VAN DIJKE MickRBH2634232
27NED    VAN DIJKE TimRBH2657369
28BEL    VERMEERSCH FlorianUAD2744620
29BEL    VERMEERSCH GianniRBH3435369
30BEL    WELLENS TimUAD3532454
Som: 17556


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen