Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Van den Berg, Ronald
Ploegnaam: Spaghman

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2BEL    BELMANS LennertAPT24115
3GBR    BRENNAN MatthewTVL211741100
4COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
5SRB    DJURIC DjordjeTFT26134
6BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
7NZL    FISHER-BLACK FinnRBH25221444
8BEL    FRETIN MilanCOF25109533
9AUT    GALL FelixDCT284051454
10CAN    GEE-WEST DerekLTK2959588
11CAN    HOULE HugoAPT36154
12BEL    MERLIER TimSOQ34198900
13ITA    MILAN JonathanLTK2676980
14POR    MORGADO Antonio TomasUAD2253631
15ECU    NARVAEZ PRADO Jhonatan ManuelUAD2980537
16CZE    NOVAK PavelMOV221259
17BEL    PHILIPSEN JasperAPT281581845
18SLO    POGACAR TadejUAD281235256
19BEL    REX TimTVL222973
20ESP    ROMO OLIVER JavierMOV2767203
21BEL    SENTJENS SenteAPT214165
22SWE    SÖDERQVIST JakobLTK2341433
23GBR    TARLING JoshuaIGD2259252
24AUS    TUCKWELL LukeRBH2257390
25BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
26NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
27BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
28NED    VAN UDEN CasperTPP259368
29BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
30FRA    ZINGLE AxelTVL2897187
Som: 24083


17/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen