Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   De Block, Nick
Ploegnaam: Team Nick DB

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2GBR    BLACKMORE JosephNSN23630
3BEL    DE BONDT DriesJAY352165
4BEL    DE GENDT AimePQT325337
5BEL    DE PLUS LaurensIGD31844
6BEL    DENS TuurTFB2630
7AUS    DINHAM MatthewTPP262795
8AUS    DURBRIDGE LukeJAY35460
9AUS    EDDY PatrickBRE2414259
10NED    EENKHOORN PascalSOQ2911111
11BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
12NZL    FISHER-BLACK FinnRBH25221444
13NED    JAKOBSEN FabioTPP3016510
14USA    JORGENSON MatteoTVL27197799
15BEL    LAMPAERT YvesSOQ3511120
16GER    LIPOWITZ FlorianRBH261041027
17ITA    MOSCON GianniRBH32765
18BEL    NAESEN OliverDCT3612104
19AUS    O'CONNOR BenJAY31216422
20GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
21NZL    PITHIE LaurenceRBH241131004
22AUS    PLAPP LucasJAY2645755
23FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
24BEL    STUYVEN JasperSOQ34172697
25ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
26BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
27NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
28BEL    VERMEERSCH FlorianUAD2744620
29AUS    WELSFORD SamIGD30111254
30GBR    YATES AdamUAD34122736
Som: 19283
 
Getransfereerde renners:
1COL   BERNAL GOMEZ Egan ArleyIGD29760
2FRA   LAPORTE ChristopheTVL34937
3SLO   POGACAR TadejUAD285256
4DEN   VINGEGAARD HANSEN JonasTVL302111


1/11/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen