Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Miseur, Michael
Ploegnaam: Wringers

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    ADRIA OLIVERAS RogerMOV2836259
2GER    ARNDT NikiasTBV351120
3GER    BALLERSTEDT MauriceAPT251228
4GBR    BRENNAN MatthewTVL211741100
5GER    BRENNER MarcoTUD2449689
6MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
7BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
8ITA    FORTUNATO LorenzoXAT3015256
9FRA    GODON DorianIGD3020904
10AUS    GROVES KadenAPT2814310
11FRA    HOFSTETTER HugoNSN3222243
12ITA    KAJAMINI Florian SamuelXAT23647
13DEN    KRON Andreas LorentzUXM28189322
14FRA    LAPEIRA PaulDCT2641833
15BEL    ORINS RobinLOI24621
16DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
17GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
18GER    POLITT NilsUAD3228336
19ESP    ROMO OLIVER JavierMOV2767203
20FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
21GBR    TARLING JoshuaIGD2259252
22GER    TEUTENBERG Tim TornLTK24144313
23BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
24NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
25BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
26NED    VAN UDEN CasperTPP259368
27BEL    VANDENSTORME DylanTFB24125
28ITA    VELASCO SimoneXAT3110301
29AUS    WELSFORD SamIGD30111254
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 20738
 
Getransfereerde renners:
1NZL   FISHER-BLACK FinnRBH25444
2ITA   GANNA FilippoIGD30649
3FRA   PARET PEINTRE ValentinSOQ25515
4SLO   POGACAR TadejUAD285256
5BEL   VERSTRYNGE EmielAPT24280


14/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen