Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Deconinck, Wim
Ploegnaam: Kingskes

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331881395
3ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
4MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
5BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
6AUT    GALL FelixDCT284051454
7FRA    GAUDU DavidGFC3015769
8GBR    GEOGHEGAN HART TaoLTK311768
9NOR    HAGENES Per StrandTVL23110343
10IRL    HEALY BenEFE26181539
11NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUXM272011374
12NED    KOOIJ OlavDCT25271771
13ESP    LANDA MEANA MikelSOQ37208219
14COL    MARTINEZ POVEDA Daniel FelipeRBH30122355
15BEL    MERLIER TimSOQ34198900
16SLO    MOHORIC MatejTBV32167243
17GBR    ONLEY OscarIGD24424626
18ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
19BEL    PHILIPSEN JasperAPT281581845
20GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
21GER    POLITT NilsUAD3228336
22USA    POWLESS NeilsonEFE301478
23ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
24FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
25BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
26NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
27BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
28BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
29RUS    VLASOV AleksandrRBH30106445
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 28303
 
Getransfereerde renners:
1BEL   CRABBE TomTFB21238
2SLO   POGACAR TadejUAD285256
3GBR   POOLE MaxTPP230
4DEN   SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261407
5NED   VAN BAARLE DylanSOQ34136


20/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen