Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Verslegers, Peter
Ploegnaam: El Despa

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1POR    ALMEIDA Joao Pedro GonçalvesUAD2889278
2ESP    BELOKI FERNANDEZ MarkelEFE2111345
3FRA    BISIAUX LéoDCT2167539
4GBR    BRENNAN MatthewTVL211741100
5FRA    COSNEFROY BenoitUAD312291084
6AUS    EDDY PatrickBRE2414259
7BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
8RSA    HATHERLY AlanJAY305202
9COL    HIGUITA GARCIA Sergio AndresXAT2912412
10LUX    KIRSCH AlexCOF341870
11CZE    KOPECKY MatyasURR236272
12DEN    KRON Andreas LorentzUXM28189322
13SLO    MOHORIC MatejTBV32167243
14COL    MOLANO BENAVIDES Juan SebastianUAD3228190
15AUS    O'CONNOR BenJAY31216422
16GBR    PICKERING FinlayJAY2310175
17SLO    POGACAR TadejUAD281235256
18GBR    POOLE MaxTPP231860
19ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
20SWE    SÖDERQVIST JakobLTK2341433
21GER    TEUTENBERG Tim TornLTK24144313
22HUN    VALTER AttilaTBV2851130
23NED    VAN BAARLE DylanSOQ34188136
24NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
25BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
26NED    VAN UDEN CasperTPP259368
27BEL    VANSEVENANT MauriSOQ2722315
28DEN    VINGEGAARD HANSEN JonasTVL30602111
29BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
30FRA    ZINGLE AxelTVL2897187
Som: 20244


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen