Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Hancke, Yves
Ploegnaam: Solo

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1NOR    ABRAHAMSEN JonasUXM3132412
2POR    ALMEIDA Joao Pedro GonçalvesUAD2889278
3DEN    ASGREEN KasperEFE3131162
4IRL    BENNETT SamPQT361641
5COL    BERNAL GOMEZ Egan ArleyIGD2937760
6BEL    DEWULF StanDCT299246
7AUT    GALL FelixDCT284051454
8ERI    GIRMAY HAILU BiniamNSN2635695
9IRL    HEALY BenEFE26181539
10BEL    HERMANS QuintenPQT317622
11USA    LAMPERTI LukeEFE24134309
12FRA    MAGNIER PaulSOQ221081412
13BEL    MERLIER TimSOQ34198900
14GBR    ONLEY OscarIGD24424626
15DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
16ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
17GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
18FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
19FRA    SENECHAL FlorianAPT337690
20USA    SIMMONS QuinnLTK25148706
21ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
22FRA    TURGIS AnthonyTEN327455
23ITA    ULISSI DiegoXAT377434
24CZE    VACEK MathiasLTK24153712
25BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
26BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
27BEL    VERMEERSCH FlorianUAD2744620
28BEL    VERSTRYNGE EmielAPT2483280
29AUS    VINE JayUAD3144786
30AUS    WELSFORD SamIGD30111254
Som: 21150
 
Getransfereerde renners:
1ECU   CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331395
2NOR   JOHANNESSEN Tobias HallandUXM271374
3DEN   SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261407
4BEL   STUYVEN JasperSOQ34697
5GBR   TARLING JoshuaIGD22252


17/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen