Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Schildermans, Ive
Ploegnaam: Schiveman

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1POR    ALMEIDA Joao Pedro GonçalvesUAD2889278
2COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
3ITA    CARUSO DamianoTBV3923262
4MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
5BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
6ITA    FORTUNATO LorenzoXAT3015256
7AUT    GALL FelixDCT284051454
8CAN    GEE-WEST DerekLTK2959588
9NOR    KULSET JohannesUXM2214389
10ESP    LANDA MEANA MikelSOQ37208219
11ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
12USA    MCNULTY BrandonUAD2878739
13AUS    O'CONNOR BenJAY31216422
14GBR    ONLEY OscarIGD24424626
15AUS    PLAPP LucasJAY2645755
16GBR    POOLE MaxTPP231860
17USA    RICCITELLO MatthewDCT2452591
18ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
19SLO    ROGLIC PrimozRBH371481051
20COL    RUBIO REYES Einer AugustoMOV2828119
21FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
22AUS    STORER MichaelTUD2936708
23COL    TEJADA CANACUE Harold AlfonsoXAT2914677
24ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
25AUS    TUCKWELL LukeRBH2257390
26BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
27NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
28BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
29GBR    YATES AdamUAD34122736
30ITA    ZANA FilippoSOQ2743623
Som: 25290
 
Getransfereerde renners:
1NED   ARENSMAN ThymenIGD27738
2ECU   CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331395
3USA   KUSS SeppTVL32722
4SLO   POGACAR TadejUAD285256
5DEN   SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261407


20/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen