Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Roose, Yves
Ploegnaam: geen krediet voor Landbouwers

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1GBR    ASKEY LewisNSN254666
2FRA    BAUDIN AlexEFE259852
3COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
4BEL    CAPIOT AmauryJAY33260
5ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
6FRA    COSNEFROY BenoitUAD312291084
7BEL    CRAS SteffSOQ30862
8MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
9BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
10AUT    GALL FelixDCT284051454
11FRA    GAUDU DavidGFC3015769
12AUS    HAIG JackIGD3365137
13CZE    KOPECKY MatyasURR236272
14FRA    LAFAY VictorURR3022165
15FRA    LAPORTE ChristopheTVL34104937
16FRA    LAURANCE AxelIGD2540401
17FRA    LE GAC OlivierGFC33121
18BEL    LIVYNS ArjenXAT32760
19AUS    O'CONNOR BenJAY31216422
20DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
21FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
22DEN    SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261181407
23BEL    STUYVEN JasperSOQ34172697
24BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
25NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
26BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
27BEL    VAN TRICHT FlorisNSN253125
28BEL    VERSTRYNGE EmielAPT2483280
29BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
30GBR    YATES AdamUAD34122736
Som: 24307
 
Getransfereerde renners:
1FRA   BARRE LouisTVL26421
2ECU   CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331395
3ITA   MILAN JonathanLTK26980
4SLO   POGACAR TadejUAD285256
5BEL   UIJTDEBROEKS CianMOV23559


29/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen