Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Klaassen, Sander
Ploegnaam: Tour de Sams

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1FRA    BISIAUX LéoDCT2167539
2GBR    BRENNAN MatthewTVL211741100
3COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
4AUT    GALL FelixDCT284051454
5ITA    GANNA FilippoIGD3072649
6FRA    GAUDU DavidGFC3015769
7AUS    HINDLEY JaiRBH3050680
8FRA    HOUCOU EmmanuelPQT23220
9NED    JAKOBSEN FabioTPP3016510
10BEL    KIELICH TimoTVL278106
11NED    LEMMEN BartTVL314511
12COL    MARTINEZ POVEDA Daniel FelipeRBH30122355
13ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
14ITA    MILAN JonathanLTK2676980
15ITA    MILAN MatteoGFC23639
16ECU    NARVAEZ PRADO Jhonatan ManuelUAD2980537
17SLO    POGACAR TadejUAD281235256
18BEL    REX LaurenzSOQ2717192
19BEL    TEUNS DylanCOF3422234
20GBR    TURNER BenIGD2731211
21BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
22NED    VAN BAARLE DylanSOQ34188136
23NED    VAN DEN BERG MarijnEFE2711210
24NED    VAN DER HOORN TacoLOI331010
25NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
26NED    VAN UDEN CasperTPP259368
27GBR    WATSON SamuelIGD258169
28BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
29GBR    YATES AdamUAD34122736
30FRA    ZINGLE AxelTVL2897187
Som: 18935


20/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen