Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Van de Sande, Alexander
Ploegnaam: Kamikaze Ella

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1POR    ALMEIDA Joao Pedro GonçalvesUAD2889278
2ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
3BEL    BENOOT TiesjDCT3250162
4COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
5ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
6FRA    COSNEFROY BenoitUAD312291084
7MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
8BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
9AUT    GALL FelixDCT284051454
10IRL    HEALY BenEFE26181539
11SUI    HIRSCHI MarcTUD2841536
12USA    JORGENSON MatteoTVL27197799
13NED    KOOIJ OlavDCT25271771
14DEN    KRON Andreas LorentzUXM28189322
15ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
16SLO    MOHORIC MatejTBV32167243
17BEL    NYS ThibauLTK24153160
18GBR    ONLEY OscarIGD24424626
19DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
20ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
21GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
22GBR    POOLE MaxTPP231860
23SLO    ROGLIC PrimozRBH371481051
24FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
25ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
26BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
27BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
28BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
29RUS    VLASOV AleksandrRBH30106445
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 27598
 
Getransfereerde renners:
1ECU   CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331395
2SLO   POGACAR TadejUAD285256
3ESP   RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25333
4DEN   SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261407
5BEL   UIJTDEBROEKS CianMOV23559


20/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen