Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Sterkman, Jan
Ploegnaam: Tommasini

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
2MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
3BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
4BEL    FRETIN MilanCOF25109533
5AUT    GALL FelixDCT284051454
6FRA    GREGOIRE RomainGFC23541305
7USA    JORGENSON MatteoTVL27197799
8CZE    KOPECKY TomasURR262153
9USA    KUSS SeppTVL3220722
10USA    LAMPERTI LukeEFE24134309
11FRA    LAURANCE AxelIGD2540401
12NED    LEEMREIZE GijsTPP273110
13FRA    PARET PEINTRE AurélienDCT307169
14FRA    PARET PEINTRE ValentinSOQ25124515
15DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
16BEL    PHILIPSEN JasperAPT281581845
17GBR    PICKERING FinlayJAY2310175
18GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
19BEL    POLLEFLIET GianlucaDCT24354
20NED    REMIJN SennaAPT2036107
21BEL    REX TimTVL222973
22IRL    RYAN ArchieEFE25414
23BEL    SENTJENS SenteAPT214165
24BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
25NED    VAN BAARLE DylanSOQ34188136
26NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
27BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
28NED    VAN UDEN CasperTPP259368
29BEL    VERSTRYNGE EmielAPT2483280
30NED    ZIJLAARD MaikelTUD276059
Som: 22344
 
Getransfereerde renners:
1AUS   BERWICK SebastianCJR27492
2NOR   JOHANNESSEN Tobias HallandUXM271374
3SLO   POGACAR TadejUAD285256
4DEN   SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261407
5ITA   ZAMPERINI EdoardoCOF2350


21/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen