Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Neckebroeck, Pieter
Ploegnaam: De snode trappers

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ITA    AFFINI EdoardoTVL301753
2ITA    AGOSTINACCHIO MattiaEFE19440
3FRA    BARRE LouisTVL2632421
4COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
5ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331881395
6ITA    CARUSO DamianoTBV3923262
7DEN    CORT NIELSEN MagnusUXM3341378
8FRA    COSNEFROY BenoitUAD312291084
9SWE    ERIKSSON JacobTUD27330
10NZL    FISHER-BLACK FinnRBH25221444
11AUT    GALL FelixDCT284051454
12FRA    GAUDU DavidGFC3015769
13NED    JAKOBSEN FabioTPP3016510
14BEL    MERLIER TimSOQ34198900
15GBR    ONLEY OscarIGD24424626
16DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
17NZL    PITHIE LaurenceRBH241131004
18SLO    POGACAR TadejUAD281235256
19ESP    SANCHEZ MAYO PelayoMOV26833
20FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
21DEN    SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261181407
22BEL    STUYVEN JasperSOQ34172697
23GER    TEUTENBERG Tim TornLTK24144313
24ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
25CZE    VACEK MathiasLTK24153712
26BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
27BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
28AUS    WELSFORD SamIGD30111254
29BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
30FRA    ZINGLE AxelTVL2897187
Som: 23373


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen