Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Kolvoort, Owen
Ploegnaam: Papecityboys

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1GER    ACKERMANN PascalJAY3241155
2SUI    CHRISTEN JanUAD2261840
3ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
4NED    DE JONG TimoTPP27491
5MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
6BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
7AUT    GALL FelixDCT284051454
8FRA    GREGOIRE RomainGFC23541305
9IRL    HEALY BenEFE26181539
10BEL    HERREGODTS RuneUAD2838269
11NED    JAKOBSEN FabioTPP3016510
12BEL    NYS ThibauLTK24153160
13GBR    ONLEY OscarIGD24424626
14GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
15ITA    PINARELLO AlessandroNSN2329457
16FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
17DEN    SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261181407
18SWE    SÖDERQVIST JakobLTK2341433
19BEL    THIJSSEN GerbenAPT2815352
20BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
21NED    VAN BAARLE DylanSOQ34188136
22NED    VAN DEN BROEK FrankTPP2616145
23NED    VAN DER LEE JardiEFE256115
24NED    VAN DIJKE MickRBH2634232
25BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
26BEL    VAN GESTEL DriesSOQ329104
27BEL    VAN LERBERGHE BertSOQ34230
28NED    VAN UDEN CasperTPP259368
29DEN    WITHEN PHILIPSEN AlbertLTK2077351
30FRA    ZINGLE AxelTVL2897187
Som: 22660
 
Getransfereerde renners:
1ECU   CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331395
2DEN   PEDERSEN MadsLTK31880
3SLO   POGACAR TadejUAD285256
4SLO   ROGLIC PrimozRBH371051
5GBR   TARLING JoshuaIGD22252


30/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen