Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Ten Brink, Jorn
Ploegnaam: JoOdj3

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2BEL    BENOOT TiesjDCT3250162
3COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
4FRA    COSNEFROY BenoitUAD312291084
5MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
6BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
7AUT    GALL FelixDCT284051454
8ERI    GIRMAY HAILU BiniamNSN2635695
9NOR    HAGENES Per StrandTVL23110343
10IRL    HEALY BenEFE26181539
11NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUXM272011374
12USA    JORGENSON MatteoTVL27197799
13NED    KOOIJ OlavDCT25271771
14DEN    KRON Andreas LorentzUXM28189322
15FRA    LAPORTE ChristopheTVL34104937
16ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
17USA    MCNULTY BrandonUAD2878739
18AUS    O'CONNOR BenJAY31216422
19GBR    ONLEY OscarIGD24424626
20FRA    PARET PEINTRE ValentinSOQ25124515
21ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
22GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
23NZL    PITHIE LaurenceRBH241131004
24ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
25FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
26ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
27BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
28BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
29BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
30GBR    YATES AdamUAD34122736
Som: 28710
 
Getransfereerde renners:
1ECU   CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331395
2NZL   FISHER-BLACK FinnRBH25444
3SLO   MOHORIC MatejTBV32243
4SLO   POGACAR TadejUAD285256
5GBR   POOLE MaxTPP230


20/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen