Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Liekens, Bart
Ploegnaam: Going for gold

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ITA    AGOSTINACCHIO MattiaEFE19440
2BEL    ALLEGAERT PietCOF31735
3ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331881395
4ITA    CARUSO DamianoTBV3923262
5ITA    DAINESE AlbertoSOQ2855165
6MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
7AUS    DINHAM MatthewTPP262795
8BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
9NZL    FISHER-BLACK FinnRBH25221444
10AUS    FOX MatthewLOI244152
11SUI    FROIDEVAUX RobinTUD28195
12ITA    GANNA FilippoIGD3072649
13ERI    GIRMAY HAILU BiniamNSN2635695
14NOR    HAGENES Per StrandTVL23110343
15AUS    HAIG JackIGD3365137
16IRL    HEALY BenEFE26181539
17AUS    HINDLEY JaiRBH3050680
18USA    JORGENSON MatteoTVL27197799
19SUI    KÜNG StefanTUD3320288
20AUS    O'CONNOR BenJAY31216422
21GBR    ONLEY OscarIGD24424626
22FRA    PARET PEINTRE ValentinSOQ25124515
23DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
24GER    POLITT NilsUAD3228336
25FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
26BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
27NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
28BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
29BEL    VAN WILDER IlanSOQ26165372
30NED    ZIJLAARD MaikelTUD276059
Som: 21633
 
Getransfereerde renners:
1COL   BERNAL GOMEZ Egan ArleyIGD29760
2AUT   GALL FelixDCT281454
3GER   LIPOWITZ FlorianRBH261027
4SLO   POGACAR TadejUAD285256
5BEL   UIJTDEBROEKS CianMOV23559


18/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen