Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Klaver, Rein
Ploegnaam: Fietsen

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331881395
3FRA    COSNEFROY BenoitUAD312291084
4BEL    DE SCHUYTENEER SteffenLOI2138493
5MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
6ESP    ETXEBERRIA ANSALAS HaimarRBH2311134
7BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
8NZL    FISHER-BLACK FinnRBH25221444
9AUT    GALL FelixDCT284051454
10AUS    GILMORE BradyNSN2519297
11FRA    GREGOIRE RomainGFC23541305
12AUS    HINDLEY JaiRBH3050680
13GBR    HOBBS NoahEFE2234279
14DEN    KRON Andreas LorentzUXM28189322
15USA    LAMPERTI LukeEFE24134309
16FRA    MAGNIER PaulSOQ221081412
17SLO    OMRZEL JakobTBV2023657
18GBR    ONLEY OscarIGD24424626
19FRA    PARET PEINTRE ValentinSOQ25124515
20ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
21GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
22FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
23BEL    STUYVEN JasperSOQ34172697
24AUS    TUCKWELL LukeRBH2257390
25GBR    TULETT BenTVL2545586
26NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
27BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
28BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
29FRA    VAUQUELIN KévinIGD2560482
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 28078
 
Getransfereerde renners:
1NED   KELDERMAN WilcoTVL35241
2SLO   POGACAR TadejUAD285256
3DEN   SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261407
4NED   VAN BAARLE DylanSOQ34136
5AUS   VINE JayUAD31786


29/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen