Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Coppens, Lieven
Ploegnaam: Wielerkomiteit Blauwe Reiger

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1POR    ALMEIDA Joao Pedro GonçalvesUAD2889278
2ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
3GER    BEHRENS NiklasTVL231821
4MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
5POR    EULALIO AfonsoTBV2599730
6BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
7ITA    FINN LorenzoRBC2012404
8NOR    FOSS Tobias SvendsenIGD2913269
9BEL    FRETIN MilanCOF25109533
10AUT    GALL FelixDCT284051454
11FRA    GAUTHERAT PierreDCT2327291
12DEN    HONORE Mikkel FrølichEFE2922310
13FRA    LAURANCE AxelIGD2540401
14COL    MARTINEZ POVEDA Daniel FelipeRBH30122355
15ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
16EST    MIHKELS MadisEFE2326141
17DEN    NORSGAARD MathiasLTK29763
18GBR    ONLEY OscarIGD24424626
19ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
20GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
21ESP    ROMEO ABAD IvanMOV2329641
22AUT    SCHRETTL MarcoXAT234100
23FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
24USA    SHEFFIELD MagnusIGD2434278
25SVK    SVRCEK MartinSOQ23164
26ESP    TORRES ARIAS PabloUAD2151188
27AUS    TUCKWELL LukeRBH2257390
28NED    VAN BAARLE DylanSOQ34188136
29BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 21963
 
Getransfereerde renners:
1GBR   FLYNN SeanTPP2632
2SLO   POGACAR TadejUAD285256
3ESP   RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25333
4IRL   RYAN ArchieEFE2514
5DEN   SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261407


20/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen