Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Meyer, Jeroen
Ploegnaam: hartstikkebedankt

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1POR    ALMEIDA Joao Pedro GonçalvesUAD2889278
2ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
3ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331881395
4ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
5FRA    COSNEFROY BenoitUAD312291084
6ITA    DAINESE AlbertoSOQ2855165
7MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
8POR    EULALIO AfonsoTBV2599730
9BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
10BEL    FRETIN MilanCOF25109533
11NOR    HAGENES Per StrandTVL23110343
12NED    JAKOBSEN FabioTPP3016510
13NED    KOOIJ OlavDCT25271771
14DEN    KRON Andreas LorentzUXM28189322
15ESP    LANDA MEANA MikelSOQ37208219
16SLO    MOHORIC MatejTBV32167243
17GBR    ONLEY OscarIGD24424626
18ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
19BEL    PHILIPSEN JasperAPT281581845
20GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
21ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
22ITA    SCARONI ChristianXAT29611463
23FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
24BEL    SENTJENS SenteAPT214165
25ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
26CZE    VACEK MathiasLTK24153712
27BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
28BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
29ITA    ZAMBANINI EdoardoTBV2525400
30ITA    ZANA FilippoSOQ2743623
Som: 28141
 
Getransfereerde renners:
1AUT   GALL FelixDCT281454
2BEL   MERLIER TimSOQ34900
3FRA   PARET PEINTRE ValentinSOQ25515
4SLO   POGACAR TadejUAD285256
5DEN   SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261407


13/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen