Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Van Zwol, Niels
Ploegnaam: Peace & love

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ITA    AFFINI EdoardoTVL301753
2GER    ARNDT NikiasTBV351120
3ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
4ITA    BATTISTELLA SamueleEFE28633
5BEL    BERCKMOES JennoLOI2528790
6NED    BIESTERBOS FritsTPP2420289
7NED    BOUWMAN KoenJAY3318139
8BEL    BRAET VitoLOI266195
9SUI    CHRISTEN JanUAD2261840
10NED    DE VRIES HartthijsURR30291
11BEL    FRETIN MilanCOF25109533
12ITA    FRIGO MarcoNSN266200
13AUT    GALL FelixDCT284051454
14FRA    JEGAT JordanTEN2714596
15NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUXM272011374
16DEN    KRON Andreas LorentzUXM28189322
17FRA    LAURANCE AxelIGD2540401
18FRA    MAGNIER PaulSOQ221081412
19FRA    MARTINEZ LennyTBV23841531
20COL    MARTINEZ POVEDA Daniel FelipeRBH30122355
21DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
22SLO    POGACAR TadejUAD281235256
23IRL    RAFFERTY DarrenEFE23595
24DEN    SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261181407
25GBR    STEWART JakeNSN271175
26SLO    TRATNIK JanRBH361685
27BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
28BEL    VERSTRYNGE EmielAPT2483280
29GBR    WALKER MaxEFE25254
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 21301


20/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen