Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   De Rore, Ronny
Ploegnaam: de plakwaaiers

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2ESP    BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA PelloTBV3627595
3ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
4FRA    COSNEFROY BenoitUAD312291084
5NED    DEL GROSSO TiborAPT2367329
6MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
7BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
8AUT    GALL FelixDCT284051454
9ERI    GIRMAY HAILU BiniamNSN2635695
10USA    JORGENSON MatteoTVL27197799
11ESP    LANDA MEANA MikelSOQ37208219
12ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
13USA    MCNULTY BrandonUAD2878739
14BEL    MERLIER TimSOQ34198900
15GBR    ONLEY OscarIGD24424626
16FRA    PARET PEINTRE ValentinSOQ25124515
17ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
18GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
19NZL    PITHIE LaurenceRBH241131004
20FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
21GER    TEUTENBERG Tim TornLTK24144313
22ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
23BEL    UIJTDEBROEKS CianMOV2386559
24CZE    VACEK MathiasLTK24153712
25BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
26NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
27BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
28BEL    VAN WILDER IlanSOQ26165372
29BEL    VERSTRYNGE EmielAPT2483280
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 29629
 
Getransfereerde renners:
1GBR   BLACKMORE JosephNSN230
2ECU   CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331395
3GBR   CARR SimonCOF2876
4SLO   POGACAR TadejUAD285256
5DEN   SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261407


20/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen