Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Top, Stijn
Ploegnaam: Top

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2ESP    BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA PelloTBV3627595
3COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
4ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
5FRA    COSNEFROY BenoitUAD312291084
6MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
7BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
8NZL    FISHER-BLACK FinnRBH25221444
9AUT    GALL FelixDCT284051454
10ERI    GIRMAY HAILU BiniamNSN2635695
11AUS    HINDLEY JaiRBH3050680
12NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUXM272011374
13COL    MARTINEZ POVEDA Daniel FelipeRBH30122355
14ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
15BEL    MERLIER TimSOQ34198900
16SLO    MOHORIC MatejTBV32167243
17NOR    NORDHAGEN JørgenTVL2155526
18GBR    ONLEY OscarIGD24424626
19ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
20GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
21NZL    PITHIE LaurenceRBH241131004
22FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
23DEN    SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261181407
24BEL    STUYVEN JasperSOQ34172697
25BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
26NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
27BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
28BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
29RUS    VLASOV AleksandrRBH30106445
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 31198
 
Getransfereerde renners:
1NED   ARENSMAN ThymenIGD27738
2ECU   CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331395
3SLO   POGACAR TadejUAD285256
4ESP   RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25333
5BEL   UIJTDEBROEKS CianMOV23559


13/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen