Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Carton, Bert
Ploegnaam: Kyuss

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ITA    BAGIOLI AndreaLTK2729244
2FRA    BISIAUX LéoDCT2167539
3GBR    BRENNAN MatthewTVL211741100
4COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
5ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
6MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
7POR    EULALIO AfonsoTBV2599730
8BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
9AUT    GALL FelixDCT284051454
10ITA    GANNA FilippoIGD3072649
11FRA    GAUDU DavidGFC3015769
12GBR    HOBBS NoahEFE2234279
13NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUXM272011374
14NED    KOOIJ OlavDCT25271771
15ESP    LANDA MEANA MikelSOQ37208219
16GBR    ONLEY OscarIGD24424626
17ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
18GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
19SLO    ROGLIC PrimozRBH371481051
20BEL    SEGAERT AlecTBV2342529
21FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
22USA    SIMMONS QuinnLTK25148706
23SWE    SÖDERQVIST JakobLTK2341433
24GBR    TARLING JoshuaIGD2259252
25GER    TEUTENBERG Tim TornLTK24144313
26CZE    VACEK MathiasLTK24153712
27NED    VAN BAARLE DylanSOQ34188136
28BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
29GBR    VERNON EthanNSN2636478
30RUS    VLASOV AleksandrRBH30106445
Som: 26754
 
Getransfereerde renners:
1COL   BERNAL GOMEZ Egan ArleyIGD29760
2FRA   LAPORTE ChristopheTVL34937
3COL   MARTINEZ POVEDA Daniel FelipeRBH30355
4SLO   POGACAR TadejUAD285256
5DEN   SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261407


29/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen