Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Vandersloten, Wim
Ploegnaam: Koen Ego

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1FRA    BARGUIL WarrenTPP35657
2BEL    BERCKMOES JennoLOI2528790
3ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
4DEN    CORT NIELSEN MagnusUXM3341378
5NED    DE KLEIJN ArvidTUD3267307
6MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
7BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
8ITA    FANCELLU AlessandroMBH265727
9BEL    FRETIN MilanCOF25109533
10SUI    HIRSCHI MarcTUD2841536
11NED    JAKOBSEN FabioTPP3016510
12LUX    KIRSCH AlexCOF341870
13FRA    LAPEIRA PaulDCT2641833
14ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
15GBR    ONLEY OscarIGD24424626
16DEN    ØXENBERG HANSEN PeterIGD21789
17ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
18GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
19ITA    SCARONI ChristianXAT29611463
20FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
21FRA    SENECHAL FlorianAPT337690
22USA    SIMMONS QuinnLTK25148706
23GER    TEUTENBERG Tim TornLTK24144313
24CZE    VACEK MathiasLTK24153712
25HUN    VALTER AttilaTBV2851130
26BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
27BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
28BEL    VERMEERSCH FlorianUAD2744620
29BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
30GBR    YATES AdamUAD34122736
Som: 24376
 
Getransfereerde renners:
1FRA   BARRE LouisTVL26421
2AUT   GALL FelixDCT281454
3AUS   PLOWRIGHT JensenAPT26179
4SLO   POGACAR TadejUAD285256
5ESP   RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25333


20/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen