Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Serlet, Liesbet
Ploegnaam: Rammstein

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1POR    ALMEIDA Joao Pedro GonçalvesUAD2889278
2GBR    BRENNAN MatthewTVL211741100
3COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
4ITA    CARUSO DamianoTBV3923262
5GER    DEGENKOLB JohnTPP37792
6POR    EULALIO AfonsoTBV2599730
7AUT    GALL FelixDCT284051454
8ITA    GANNA FilippoIGD3072649
9CAN    GEE-WEST DerekLTK2959588
10AUS    GROVES KadenAPT2814310
11ESP    LANDA MEANA MikelSOQ37208219
12ECU    LOPEZ GRANIZO Harold MartinXAT26152
13ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
14GBR    ONLEY OscarIGD24424626
15DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
16ITA    PINARELLO AlessandroNSN2329457
17SLO    POGACAR TadejUAD281235256
18SLO    ROGLIC PrimozRBH371481051
19BEL    SEGAERT AlecTBV2342529
20DEN    SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261181407
21AUS    STORER MichaelTUD2936708
22DEN    VALGREN HUNDAHL MichaelEFE3428309
23BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
24NED    VAN BAARLE DylanSOQ34188136
25BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
26NED    VAN UDEN CasperTPP259368
27RUS    VLASOV AleksandrRBH30106445
28BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
29GBR    YATES AdamUAD34122736
30ITA    ZANONCELLO EnricoBCS293215
Som: 22062


18/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen