Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Trogh, Tom
Ploegnaam: Naranjas Mecanicas

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
3ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
4MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
5POR    EULALIO AfonsoTBV2599730
6BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
7AUT    GALL FelixDCT284051454
8NED    KOOIJ OlavDCT25271771
9DEN    KRON Andreas LorentzUXM28189322
10ESP    LANDA MEANA MikelSOQ37208219
11FRA    LAPEIRA PaulDCT2641833
12GER    LIPOWITZ FlorianRBH261041027
13FRA    MARTINEZ LennyTBV23841531
14ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
15BEL    MERLIER TimSOQ34198900
16AUS    O'CONNOR BenJAY31216422
17GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
18AUS    PLAPP LucasJAY2645755
19GBR    POOLE MaxTPP231860
20USA    RICCITELLO MatthewDCT2452591
21ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
22SLO    ROGLIC PrimozRBH371481051
23FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
24DEN    SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261181407
25ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
26BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
27BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
28BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
29RUS    VLASOV AleksandrRBH30106445
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 29826
 
Getransfereerde renners:
1FRA   BARRE LouisTVL26421
2FRA   COSNEFROY BenoitUAD311084
3SLO   POGACAR TadejUAD285256
4BEL   UIJTDEBROEKS CianMOV23559
5GBR   WILLIAMS StephenNSN300


21/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen