Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Bakker, Jens
Ploegnaam: Puchbakker

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1GER    BEHRENS NiklasTVL231821
2GBR    BRENNAN MatthewTVL211741100
3NED    DE KLEIJN ArvidTUD3267307
4BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
5ITA    GANNA FilippoIGD3072649
6NED    GROENEWEGEN DylanURR3337762
7AUS    GROVES KadenAPT2814310
8NED    JAKOBSEN FabioTPP3016510
9DEN    KAMP AlexanderUXM335337
10NED    KOOIJ OlavDCT25271771
11BEL    LAMPAERT YvesSOQ3511120
12FRA    MAGNIER PaulSOQ221081412
13BEL    MERLIER TimSOQ34198900
14EST    MIHKELS MadisEFE2326141
15ITA    MILAN JonathanLTK2676980
16DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
17FRA    PENHOËT PaulGFC2516416
18BEL    PHILIPSEN JasperAPT281581845
19NZL    PITHIE LaurenceRBH241131004
20USA    SIMMONS QuinnLTK25148706
21BEL    STUYVEN JasperSOQ34172697
22GBR    TARLING JoshuaIGD2259252
23CZE    VACEK MathiasLTK24153712
24NED    VAN BAARLE DylanSOQ34188136
25NED    VAN DEN BERG MarijnEFE2711210
26NED    VAN DER HOORN TacoLOI331010
27NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
28NED    VAN DIJKE MickRBH2634232
29NED    VAN POPPEL DannyRBH3381316
30AUS    WELSFORD SamIGD30111254
Som: 19586


18/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen