Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   De Leeuw, Luuk
Ploegnaam: De Brul uit Oost

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2BEL    BENOOT TiesjDCT3250162
3BEL    DE LIE ArnaudLOI2425862
4MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
5GBR    DOULL OwainTVL33257
6NZL    FISHER-BLACK FinnRBH25221444
7ERI    GIRMAY HAILU BiniamNSN2635695
8AUS    GROVES KadenAPT2814310
9NOR    HAGENES Per StrandTVL23110343
10DEN    KAMP AlexanderUXM335337
11NED    KELDERMAN WilcoTVL3523241
12CZE    KMINEK VojtechBBH26110
13DEN    KRAGH ANDERSEN SørenLTK3217230
14BEL    LAMPAERT YvesSOQ3511120
15NED    MAAS JanCOF30240
16BEL    MEEUS JordiRBH28581109
17BEL    NAESEN OliverDCT3612104
18BEL    NYS ThibauLTK24153160
19DEN    PEDERSEN Henrik BreinerUXM221211
20DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
21GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
22ITA    PINARELLO AlessandroNSN2329457
23BEL    REX TimTVL222973
24NED    RIESEBEEK OscarAPT3430
25GER    STEINHAUSER GeorgEFE2516314
26ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
27GBR    TURNER BenIGD2731211
28BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
29NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
30AUS    VINE JayUAD3144786
Som: 16824


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen