Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Stuijt, Arien
Ploegnaam: Breda Vismaar

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1NOR    ABRAHAMSEN JonasUXM3132412
2ITA    BARONCINI FilippoUAD26273
3ITA    BETTIOL AlbertoXAT3324257
4GBR    BLACKMORE JosephNSN23630
5GBR    BRENNAN MatthewTVL211741100
6NED    DE KLEIJN ArvidTUD3267307
7BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
8KAZ    FEDOROV YevgeniyXAT261238
9NZL    FISHER-BLACK FinnRBH25221444
10ITA    FORTUNATO LorenzoXAT3015256
11AUT    GALL FelixDCT284051454
12ESP    GARCIA CORTINA IvanMOV318173
13GBR    GEOGHEGAN HART TaoLTK311768
14NOR    HAGENES Per StrandTVL23110343
15GBR    HAYTER EthanSOQ2815274
16NED    JAKOBSEN FabioTPP3016510
17FRA    LAPORTE ChristopheTVL34104937
18BEL    LECERF William JuniorSOQ2417201
19FRA    PARET PEINTRE ValentinSOQ25124515
20BEL    PHILIPSEN JasperAPT281581845
21NZL    PITHIE LaurenceRBH241131004
22IRL    RYAN ArchieEFE25414
23ITA    SCARONI ChristianXAT29611463
24DEN    SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261181407
25NED    TEUNISSEN MikeXAT348575
26SLO    TRATNIK JanRBH361685
27BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
28NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
29DEN    VINGEGAARD HANSEN JonasTVL30602111
30FRA    ZINGLE AxelTVL2897187
Som: 21542


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen