Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Molenaar, Hans
Ploegnaam: All in balance

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1NED    ARTZ HuubLOI249250
2GBR    BRENNAN MatthewTVL211741100
3FRA    COSNEFROY BenoitUAD312291084
4NED    DEL GROSSO TiborAPT2367329
5NED    EENKHOORN PascalSOQ2911111
6BEL    FRETIN MilanCOF25109533
7ITA    GANNA FilippoIGD3072649
8NED    HOOLE DaanDCT2720249
9USA    JORGENSON MatteoTVL27197799
10FRA    LAPORTE ChristopheTVL34104937
11BEL    LECERF William JuniorSOQ2417201
12NED    LEMMEN BartTVL314511
13FRA    MAGNIER PaulSOQ221081412
14DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
15GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
16SLO    POGACAR TadejUAD281235256
17GER    POLITT NilsUAD3228336
18USA    QUINN SeanEFE268126
19NED    REINDERINK PepijnSOQ243176
20AUS    SWEENY HarrisonEFE283172
21BEL    THEUNS EdwardLTK355121
22SLO    TRATNIK JanRBH361685
23HUN    VALTER AttilaTBV2851130
24NED    VAN BAARLE DylanSOQ34188136
25NED    VAN DER LEE JardiEFE256115
26NED    VAN DIJKE MickRBH2634232
27BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
28NOR    WAERENSKJOLD SørenUXM2623633
29BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
30FRA    ZINGLE AxelTVL2897187
Som: 18888


20/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen