Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Regts, Mike
Ploegnaam: Freefolk

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1GBR    BLACKMORE JosephNSN23630
2BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
3ITA    GANNA FilippoIGD3072649
4AUS    GILMORE BradyNSN2519297
5NOR    HAGENES Per StrandTVL23110343
6NED    JAKOBSEN FabioTPP3016510
7DEN    KRON Andreas LorentzUXM28189322
8FRA    LAPORTE ChristopheTVL34104937
9ITA    MILAN JonathanLTK2676980
10SLO    MOHORIC MatejTBV32167243
11GBR    NERURKAR LukasEFE232251
12DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
13NZL    PITHIE LaurenceRBH241131004
14SLO    POGACAR TadejUAD281235256
15GBR    POOLE MaxTPP231860
16AUS    SCHULTZ NicholasNSN32179
17BEL    SEGAERT AlecTBV2342529
18FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
19BEL    STUYVEN JasperSOQ34172697
20GBR    TARLING JoshuaIGD2259252
21CZE    VACEK MathiasLTK24153712
22BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
23NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
24NED    VAN DIJKE TimRBH2657369
25BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
26NED    VAN UDEN CasperTPP259368
27GBR    VERNON EthanNSN2636478
28BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
29ITA    ZANA FilippoSOQ2743623
30FRA    ZINGLE AxelTVL2897187
Som: 23770


12/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen