Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Baars, Edo
Ploegnaam: LiDo

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1NED    ARENSMAN ThymenIGD2782738
2ITA    BAGIOLI AndreaLTK2729244
3GBR    BRENNAN MatthewTVL211741100
4GER    BRENNER MarcoTUD2449689
5NZL    FISHER-BLACK FinnRBH25221444
6BEL    FRETIN MilanCOF25109533
7AUS    GROVES KadenAPT2814310
8FRA    HOFSTETTER HugoNSN3222243
9USA    JORGENSON MatteoTVL27197799
10NED    KOOIJ OlavDCT25271771
11USA    LAMPERTI LukeEFE24134309
12GER    LIPOWITZ FlorianRBH261041027
13DEN    LUND ANDRESEN TobiasDCT24231081
14FRA    MAGNIER PaulSOQ221081412
15ITA    MILAN JonathanLTK2676980
16ECU    NARVAEZ PRADO Jhonatan ManuelUAD2980537
17AUS    PLOWRIGHT JensenAPT2642179
18NED    PLUIMERS RickTUD2615379
19SUI    SCHMID MauroJAY27281365
20FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
21GER    TEUTENBERG Tim TornLTK24144313
22ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
23NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
24BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
25NED    VAN POPPEL DannyRBH3381316
26NED    VAN UDEN CasperTPP259368
27FRA    VAUQUELIN KévinIGD2560482
28DEN    VINGEGAARD HANSEN JonasTVL30602111
29AUS    WELSFORD SamIGD30111254
30NED    ZIJLAARD MaikelTUD276059
Som: 20770


14/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen